Neuropeeling Neuro GABA & NANA THERAPY

NEURO GABA & NANA THERAPY to błyskawiczny w działaniu dwufazowy neuropeeling zawierający neurotransmitery GABA (kwas gamma-aminomasłowy) oraz NANA (kwas N−acetylo−5−neuraminowy), które pełnią rolę przekaźnikową i regulacyjną. W połączeniu z 30% kwasem mlekowym zapewniają wygładzenie zmarszczek i poprawę napięcia skóry („freezing effect”).

 

GABA to niebiałkowy aminokwas, który w naszym układzie nerwowym odpowiada za stan relaksu i wyciszenia. W skórze wpływa rozluźniająco na miofibroblasty, łagodząc rysy twarzy i zmniejszając widoczność zmarszczek mimicznych. GABA wykazuje także zdolność do pobudzania procesów regeneracyjnych oraz syntezy kolagenu i kwasu hialuronowego.

 

NANA jest kwasem pełniącym ważną rolę w przekazywaniu sygnałów między komórkami. Stymuluje podziały komórkowe, rekonstruuje włókna kolagenowe i elastylowe oraz hamuje aktywność enzymów je niszczących (metaloproteinaz).

 

Kwas mlekowy wykazuje silne właściwości nawilżające, złuszcza martwe komórki warstwy rogowej naskórka oraz stymuluje syntezę ceramidów uszczelniających barierę lipidową skóry. Ma działanie ujędrniające i przeciwzmarszczkowe.

 

Po zastosowaniu kuracji widoczne jest natychmiastowe wypełnienie zmarszczek („plumping effect”) oraz nawilżenie cery („hydro effect”). Dodatek kwasu hialuronowego w dwóch postaciach, niskocząsteczkowej i wielkocząsteczkowej, dodatkowo wzmacnia efekt odmłodzenia.

 

 

Działanie zabiegu:

  • nawilżające
  • przeciwzmarszczkowe
  • liftingujące
  • złuszczające