Stawiamy na najwyższą jakość i pełnię bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów oraz sprzedawanych produktów, dlatego:

  1. Wszystkie zabiegi leczniczo-pielęgnacyjne wykonywane są przez magistra kosmetologii – osobę z wyższym wykształceniem medycznym.
  2. Nie oferujemy zabiegów z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych, których długofalowe działanie nie zostało do końca zbadane (nowości rynkowe).
  3. Nie wykonujemy zabiegów inwazyjnie uszkadzających bariery ochronne naskórka, bo kosmetyka nie powinna wywoływać zaburzeń w fizjologii skóry, a jedynie stymulować zachodzące w jej obrębie przemiany metaboliczne.
  4. Korzystamy z dermokosmetyków, które nie zawierają parabenów, silikonów, alergenów, substancji ropopochodnych. Nawet nasze żele hybrydowe są hipoalergiczne i pozbawione substancji szkodliwych takich jak: formaldehyd, toluen i DBP.
  5. Rygorystycznie przestrzegamy zasad aseptyki tak, aby wszystkie urządzenia, przyrządy, preparaty i materiały były w 100% bezpieczne dla zdrowia naszych pacjentów.
  6. Nie wykonujemy zabiegów bez szczegółowego badania podmiotowego i przedmiotowego, aby właściwie dobrać odpowiedni zabieg i wykluczyć wszystkie przeciwwskazania do jego wykonania.
  7. W centrum naszej uwagi jest pacjent – jego zadowolenie nie tylko z efektów zabiegu, ale także z jakości udzielanych porad czy atmosfery panującej w gabinecie. W pełni szanujemy czas klientów, więc nie pozwalamy im czekać w kolejkach, dzięki dokładnemu planowaniu grafiku gabinetu. Liczy się dla nas jakość, a nie ilość!
  8. Oferujemy opiekę pozabiegową w postaci bezpłatnych porad i konsultacji. Każdy z naszych pacjentów może liczyć na szczegółowe omówienie zasad pielęgnacji domowej i gabinetowej.

Zostaw wiadomość