O firmie

Centrum Kosmetologii i Promocji Zdrowia “Vision of You” w Kielcach to połączenie Day SPA z salonem wizażu.

 

W ofercie naszego gabinetu kosmetologicznego znajduje się szeroka gama najwyższej jakości zabiegów kosmetologicznych wykonywanych przy użyciu sprzętu wykorzystującego najnowsze technologie i dermokosmetyków, produkowanych przez wyspecjalizowane centra badawcze w oparciu o wyniki zaawansowanych badań farmakologicznych i klinicznych. Stosowane przez nas preparaty gwarantują dużą skuteczność i dobrą tolerancję nawet przez wrażliwą skórę.

 

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii medycznej, do których należą m.in. mezoterapia mikroigłowa, nanoigłowa, bezigłowa, złuszczanie kwasami, peeling kawitacyjny, zabiegi odmładzające, redukujące blizny i przebarwienia oraz eliminujące zmiany trądzikowe. Ukierunkowujemy się na tworzenie indywidualnych programów pielęgnacyjnych precyzyjnie dobranych do potrzeb skóry pacjenta.

 

Wizyta w naszym Day SPA w Kielcach to podróż do krainy głębokiego relaksu dzięki zabiegom Wellness & SPA, takim jak: masaż gorącymi kamieniami, świecą, czekoladą, masaż relaksacyjny oraz DREAM. Wszystkim rytuałom pielęgnacyjnym towarzyszy woń olejków aromaterapeutycznych, dźwięk muzyki relaksacyjnej oraz blask świec.

 

W naszym gabinecie kosmetycznym zabiegi leczniczo-pielęgnacyjne wykonywane są przez mgr kosmetologii – osobę z wyższym wykształceniem medycznym, aby zapewnić Państwu największą skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Każdy pacjent może liczyć na uzyskanie porady w zakresie profilaktyki chorób skóry, otrzyma program pielęgnacyjny idealnie dostosowany do jej potrzeb oraz ma możliwość nabycia indywidualnie dobranych dermokosmetyków.

 

Misją Centrum Kosmetologii i Promocji Zdrowia „Vision of You” jest uświadomienie społeczeństwu, że nowoczesna kosmetologia jest dziedziną ściśle związaną z medycyną i jej celem są nie tylko działania zmierzające do poprawy wyglądu pacjenta, ale także troska o jego zdrowie rozumiane jako stan pełnego dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego.

 

Oprócz zabiegów z zakresu kosmetologii medycznej oraz zabiegów SPA oferujemy Państwu makijaż ślubny i okolicznościowy wykonywany kosmetykami znanych na całym świecie marek takich jak: Kryolan, Mac oraz Senna Cosmetics.

 

Właścicielem Gabinetu kosmetycznego i Day SPA Centrum Kosmetologii i Promocji Zdrowia „Vision of You”  jest mgr kosmetologii Anna Purtak – absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Międzynarodowego Studium Kosmetycznego w Krakowie. Wszystkie wymienione uczelnie ukończyła z wyróżnieniem. Swoją wiedzę i umiejętności zawdzięcza wielu polskim i światowym sławom w dziedzinie kosmetologii i medycyny. Anna Purtak od 18 lat aktywnie działa w branży kosmetycznej. 8 lat swoją wiedzę i umiejętności przekazywała słuchaczkom policealnej szkoły kosmetycznej, gdzie pełniła funkcję wykładowcy i instruktora. Prowadziła ponadto szkolenia z wizażu dla  kosmetyczek i modelek oraz udzielała porad profesjonalistom z branży kosmetologicznej jako redaktor Internetowego Magazynu Profesjonalistów Branży Kosmetycznej i SPA. Uczestnicząc w licznych konferencjach, seminariach oraz sympozjach naukowych, nieustannie poszerza swoją wiedzę, aby w pełni sprostać wyzwaniom świata współczesnej kosmetologii.