• Salon kosmetyczny
  i Day SPA w Kielcach
 • Gabinet kosmetyczny
  zabiegi SPA
 • Najwyższa jakość
  i bezpieczeństwo
 • Salon kosmetyczny i Day SPA Vision of You w Kielcach
  w trosce o piękno i zdrowie skóry
 • al. IX Wieków Kielc
  16/10 w Kielcach
 • Udaj się w podróż do krainy
  luksusu i głębokiego relaksu
 • Innowacyjne i bezpieczne zabiegi
  Najlepsze marki kosmetyków
Centrum Kosmetologii i Promocji Zdrowia "Vision of You"

mgr kosmetologii Anny Purtak

Stawiamy na najwyższą jakość i pełnię bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów oraz sprzedawanych produktów, dlatego:

 1. Wszystkie zabiegi leczniczo-pielęgnacyjne wykonywane są przez magistra kosmetologii – osobę z wyższym wykształceniem medycznym.
 2. Nie oferujemy zabiegów z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych, których długofalowe działanie nie zostało do końca zbadane (nowości rynkowe).
 3. Nie wykonujemy zabiegów inwazyjnie uszkadzających bariery ochronne naskórka, bo kosmetyka nie powinna wywoływać zaburzeń w fizjologii skóry, a jedynie stymulować zachodzące w jej obrębie przemiany metaboliczne. Nie podejmujemy się wykonywania zabiegów zarezerwowanych dla lekarzy (np. wstrzykiwanie toksyny botulinowej).
 4. Korzystamy z dermokosmetyków, produkowanych przez wyspecjalizowane centra badawcze w oparciu o wyniki zaawansowanych badań farmakologicznych i klinicznych.
 5. Rygorystycznie przestrzegamy zasad aseptyki tak, aby wszystkie urządzenia, przyrządy, preparaty i materiały były w 100% bezpieczne dla zdrowia naszych pacjentów.
 6. Nie wykonujemy zabiegów bez szczegółowego badania podmiotowego i przedmiotowego, aby właściwie dobrać odpowiedni zabieg i wykluczyć wszystkie przeciwwskazania do jego wykonania.
 7. W centrum naszej uwagi jest pacjent – jego zadowolenie nie tylko z efektów zabiegu, ale także z jakości udzielanych porad czy atmosfery panującej w gabinecie. W pełni szanujemy czas klientów, więc nie pozwalamy im czekać w kolejkach. Skrupulatnie planujemy grafik gabinetu,  aby pomiędzy wszystkimi wizytami pacjentów możliwe było dokładne przeprowadzenie  procesów dekontaminacji (m.in. odkażenie powierzchni, narzędzi, wymiana jednorazowych prześcieradeł  itp.), aby zagwarantować bezpieczeństwo zabiegów.  Z tego względu wizyta każdego kolejnego pacjenta planowana jest 30 minut po zakończeniu poprzedniego zabiegu. Liczy się dla nas jakość, a nie ilość!
 8. Oferujemy opiekę pozabiegową w postaci bezpłatnych porad i konsultacji. Każdy z naszych pacjentów może liczyć na szczegółowe omówienie zasad pielęgnacji domowej i gabinetowej.
 9. Każda wizyta w naszym gabinecie kosmetycznym to podróż do krainy głębokiego relaksu. Wszystkim wykonywanym zabiegom towarzyszy woń olejków aromaterapeutycznych, dźwięk muzyki relaksacyjnej oraz blask świec.

Zapoznaj się z aktualnościami i ofertą